پیام مدیر گروه مشاورین مهندسی یک ها

خدای را سپاس بیکران که به ما رخصت کمک به همنوعان عطا فرمود. ما برآنیم تا با همتی بلند با گهر اندیشه و خرد  جمعی ،  اثری ماندگار برای خشنودی همگان فراهم سازیم.  در این راه یاری شما موجب سرافرازی بیش از پیش ما خواهد بود. گروه مشاورین مهندسی یک ها بهترین های هر کسب و کار را به همه معرفی می کند . یک ها با به کار گیری روش های پیشرفته و جدید مدل های ارزیابی  دنیا ، صاحبین مشاغلی را معرفی می کند که بسیاری از فاکتور های یک بودن و بهترین بودن  را داشته باشند. همچنین  به صاحبین کسب و کارها کمک می کند تا برای بهترین شدن در ارائه  خدمت  به مشتریان  عزیز از مشاوره های مهندسی  و تخصصی و کاربردی  مدیران حرفه ای ما بهره مند گردند. گروه مشاورین مهندسی یک ها با استفاده از فنآوری های  پیشرفته  الکترونیک  در زمینه طراحی  ، راه اندازی و نگهداری   سیستم های مخابراتی ، امنیتی  و هشدار دهنده  انواع کسب و کار های  دنیای  واقعی را با دانش مدیریت فنآوری اطلاعات  و تجارت الکترونیک   در  فضایی  امن   بصورت مجازی  پیوند میزند تا   به معنای واقعی امکان  ارائه  بهترین  خدمات  در شهری هوشمند و رویایی  برای همه   ممکن و میسر گردد.  یاری همگان در این راه  اشتغال پر رونقی  را  برای همه به ارمغان خواهد داشت.
به قول زیگ زیگلار نویسنده معروف و فروشنده  حرفه ای  و  سخنرانی الهام بخش :  لازم نیست بهترین باشید  تا شروع کنید، بلکه  باید شروع کنید تا بهترین شوید.
خلاصه  اینکه   برای  این  اجتماع یک  ها و بهترین ها  و نیز شروعی برای یک شدن و بهترین شدن  فرصت را از دست ندهید.

یک ها قبل از اینکه  هر سخنی از زبان خود خارج کنند ، خوب تحقیق می کنند.

یک ها در برقراری صلح بین دوستان و آشنایان شان اگر کدورتی هست ، بین آنها صلح و سازش برقرار می کنند و خود نیز اهل صلح و سازش هستند.

یک ها عدالت به کار می برند، در اجرای حق و موارد آن عادل هستندو برایشان دوست و آشنا فرقی با غریبه ندارد و حقوق به حق آنها را رعایت می کنند.

یک ها مسخره نمی کنند ، مردم و اقوام را به سخره نمی گیرند.

یک ها طعنه نمی زنندو از دیگران عیب جویی نمی کنند.

یک ها از گذاشتن القاب زشت  و ناپسند به دیگران پرهیز و به شدت خود داری می کنند.

یکها از بسیاری گمان ها دوری می کنند و نیز از گمان بد در مورد دیگران به شدت خود داری می کنند.

یک ها اهل جاسوسی و پرده دری نیستند و در کار وزندگی دیگران سرک نمی کشند.

یک ها غیبت نمی کنند و جلساتی را که در آن غیبت کسی می شود ترک می کنند.

به طور کلی یک ها به جامعه ای پویا و زنده می اندیشند .

به دنیای یک ها خوش آمدید………..

و اما   در این  گنجینه   گهر بار    یک ها   یکی از اساسی ترین موضوعاتی که در عصر حاضر برای رونق کسب و کار  اهمیت دارد،بکار گیری تکنیک های تجارت  الکترونیک در  کسب و کار سنتی است. لذا از آغاز  مشاورین مهندسی  یک ها  برای  دسترسی  به شبکه اینترنت  با کیفیت  با توجه به محل جغرافیایی کسب و کارتان  اطلاعات مفیدی را  تقدیم خواهند نمود. ما  برای  ارائه خدمت به بهترین ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
با احترام  مدیریت گروه مشاورین مهندسی یک ها  – گهر آرین