با پیشرفت سریع تکنولوژی کسب و کار های جدید بسیار پیدا شدند و کسب و کار های بسیاری هم به فراموشی سپرده شدند و این روند در آینده هم وجود خواهد داشت و اگر کسب و کار ها تلاش نکنند که خود را با تکنولوژی روز وقف دهند بزودی دچار افت درآمد و در آینده نزدیک مجبور به تعطیلی کسب و کار خود می شوند. ما در این مقاله سایت یک ها می خواهیم مزیت های معرفی کسب و کار در اینترنت را باهم مرور کنیم که می تواند به شما کمک کند که انتخاب کنید که از آن بهره ببرید یا اینکه از آن استفاده نکنید و فراموش شوید.

مزیت های معرفی کسب و کار در اینترنت

 تبلیغات اینترنتی هر روز بیشتر از دیروز در سراسر دنیای تجارت مورد توجه قرار می گیرد. با در نظر گرفتن اینکه اکثر شرکت ها و سازمان ها با مزایای گسترده تبلیغات اینترنتی آشنا هستند و از آن برای ترویج و فروختن محصولات و خدمات خود استفاده می کنند، می توان گفت که تبلیغات و بازاریابی اینترنتی به اصلی ترین ابزار بازاریابی در جهان تبدیل شده است. برخلاف بازاریابی انبوه که با استفاده از ابزارهایی مانند تلویزیون، رادیو و رسانه های چاپ شده توجه جمعی از مردم را نسبت به خود جلب می کند، بازاریابی اینترنتی به شرکت ها اجازه می دهد که با مخاطبان خود ارتباط شخصی تری برقرار کنند. مزایای تبلیغات اینترنتی و خدمات آنلاین این امکان را فراهم کرده اند که شرکت ها با استفاده از محتوای کیفی، ارتباطی شخصی سازی شده و مقرون به صرفه تر با مشتری ها ایجاد کنند.

مزیت های معرفی کسب و کار در اینترنت

وقتی که شرکت ها به فواید تبلیغات اینترنتی پی بردند، می توانند یک کمپین تبلیغات اینترنتی حرفه ای راه اندازی کنند تا بتوانند مشتری های قبلی خود را نگه داشته و مشتری های جدیدی را به خرید محصولات و استفاده از خدمات شان جذب کنند. این در عوض به آنها کمک می کند که کار خود را رشد داده و نتیجه سرمایه گذاری خود را به صورت طولانی مدت ببینند. حال می خواهیم شما را با چند تا از مزیت های بزرگ تبلیغات اینترنتی آشنا کنیم در ادامه همراه ما باشید.

بازاریابی ۲۴ ساعته

تبلیغ آنلاین، مخارج را کاهش داده و کل ساعات شبانه روز کارایی دارد. این یعنی کمپین تبلیغاتی تان، ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته مشغول به کار است و نسبت به روش های تبلیغات سنتی، هیچ محدودیتی برای ساعات کار و روزهای تعطیل ندارد. همچنین دیگر لازم نیست نگران پرداخت اضافه کاری به کارمندان تان باشید.علاوه بر موارد اشاره شده، دیگر نیازی به تنظیم ساعات کاری به خاطر اختلاف ساعت بین مکان های جغرافیایی نخواهد بود و همیشه در دسترس همه مخاطبان خواهید بود. در واقع هر بار که کسی به اینترنت وصل می شود، احتمال زیادی وجود دارد که کمپین تبلیغاتی تان را ببیند. آنها می توانند هر زمان و هر جایی که راحت هستند به دنبال محصولات مورد علاقه شان بیایند. این یکی از خوشایندترین مزایای تبلیغات اینترنتی است

هزینه کمتر برای تبلیغات

مزیت های معرفی کسب و کار در اینترنت

از دیگر فواید تبلیغات اینترنتی می توان به قیمت نسبتاً پایین آنها اشاره کرد. شما می توانید با هزینه بسیار کمتری نسبت به روش های سنتی مانند تبلیغات در روزنامه، تلویزیون و رادیو، تبلیغات خود را در اینترنت پخش کنید. به علاوه، به دلیل افزایش استفاده از تکنولوژی مدرن، این تبلیغات به دست تعداد مخاطبان گسترده تری می رسد. طبق تحقیقات شرکت Canadian Doubleclick Leadership Summit با همکاری گوگل در سال ۲۰۱۶، هر شهروند کانادایی از دو یا سه دستگاه دارای اینترنت استفاده می کرد و همچنین ۶۹درصد آنها از چند دستگاه متفاوت برای خرید یک جنس استفاده می کردند. همچنین اینترنت به شما اجازه می دهد که در یک لحظه با مشتری خود تماس داشته باشید، در حالی که روش های سنتی زمانگیر بودند. علاوه بر این، این روش مقرون به صرفه تر است، کمتر زمان می برد و به محیط زیست کمتر از هر روش سنتی دیگری ضربه می زند. برای مثال، فرستادن پست و یا چاپ بروشور مراحل خسته کننده ای تا رسیدن به مرحله چاپ دارد. سپس باید آنها را به تیم توزیع سپرد و مطمئن شد که به دست مخاطبین هدف می رسند. استفاده از اینترنت برای این کار کاملا متفاوت است. شما می توانید یک ایمیل را پس از شخصی سازی به هر تعداد افرادی که می خواهید بفرستید و یا اطلاعات را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و این کار هزینه پرینت، کاغذ و پست را از بین می برد.

دسترسی سریع به خدمات

راحتی بازاریابی از بزرگترین مزیت های تبلیغات اینترنتی است. دسترسی به مخاطبان از طریق اینترنت بسیار آسان است و شرکت ها با استفاده از اینترنت می توانند با بازار همه جای دنیا ارتباط داشته باشند. به همین دلیل، خرید کالا از سایر کشورها باعث کاهش هزینه حمل و نقل شده است. این یک مزیت بزرگ برای واردکنندگان است، زیرا به آسانی می توانند در آسایش خانه خود از طریق اینترنت اجناس را سفارش دهند. به علاوه، می توانند به صورت آنلاین وضعیت حمل و نقل اجناس را بررسی کنند. همچنین می توانید محصولات دیجیتالی را با یک کلیک ساده دانلود کنید. پس بازاریابی اینترنتی با بهتر و آسان کردن خرید و فروش، تجارت را رونق می دهد.

آنالیز و بررسی دقیق نتایج

مزیت های معرفی کسب و کار در اینترنت

یکی از فواید تبلیغات اینترنتی که تقریباً در روش سنتی وجود ندارد، توانایی آنالیز و دنبال کردن نتایج است. وقتی که از بازاریابی آنلاین استفاده می کنید، می-توانید از ابزاری مانند Google Analytics، Hootsuite،Doppler و Crazy Egg برای پیگیری کمپین تبلیغاتی تان استفاده کنید. با استفاده از این ابزار نه تنها می توانید از نتایج تبلیغات آگاه شوید، بلکه تبدیل این اطلاعات به نمودارهای گرافیکی به آسانی صورت می گیرد.با دنبال کردن نتایج، می توانید بفهمید که عملکرد کمپین تبلیغاتی تان چگونه و چقدر تاثیرگذار بوده است. به این ترتیب به برنامه های آینده کمپین جهت می دهد و بسته موثر بودن یا نبودن برنامه های قبلی، می توانید با استراتژی های قدیمی و جدید به رشد شرکت، افزایش سوددهی و جذب مخاطبان کمک کنید. بدون پیگیری نتایج نمی توانید این تغییرات را برای بهتر کردن برنامه های خود ایجاد کنید و به این ترتیب، این ویژگی به یکی از مهم ترین مزایای تبلیغات اینترنتی تبدیل می شود.

دسترسی به بازار جهانی

توانایی ارائه و فروختن محصولات و خدمات به کشورهای سراسر جهان یکی از بزرگ-ترین مزایای تبلیغات اینترنتی است. در عرض چند ماه می توانید تکنیک های سئو (SEO) را فراگیرید و با استفاده از آنها انتظار بازدید میلیونی مخاطبان از کشورهای مختلف را داشته باشید. شرکت Airbnb را در نظر بگیرید که در سال ۲۰۰۸ در سان فرانسیسکو ایالت کالیفورنیا شروع به کار کرد. از آن زمان، این شرکت شاهد افزایش مداوم مشتری ها بوده است که حال در بیش از ۳۴۰۰۰ شهر حضور دارند. علت موفقیت این شرکت چه بوده است؟ مزایای بازاریابی اینترنتی به تنهایی توانسته این شرکت را به این جایگاه برساند و از طریق رسانه های اجتماعی به چنین موفقیتی رسیده است. این یک مثال بارز است که نشان می دهد چگونه می توان به راحتی تجارت خود را به محدوده های بزرگ تر جغرافیایی رساند. شما از طریق اینترنت می توانید ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا با مخاطبان خود در ارتباط باشد.

تبلیغات هدفمند تر

با توجه به روش های جدید تبلیغات اینترنتی که با هوش مصنوعی هم تلفیق شده است شما دسترسی راحتی تری به مخاطب هدف خود دارید که این موضوع هم هزینه تبلیغات شما را کاهش می دهد و هم مخاطب های دائمی بیشتری را جذب کسب و کار شما می کند.

ثبت تبلیغات در یک ها

مزیت های معرفی کسب و کار در اینترنت

برای ثبت کسب و کار خود در سایت یک ها و دریافت مشاوره بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۱۱۳۱۸۱۲۲ تماس بگیرید. ما براساس کسب و کار شما در زمینه طراحی سایت ، اجرای کمپینگ های تبلیغاتی و ثبت آگهی در سایت یک ها به شما کمک خواهیم کرد.

مطمئن باشید اگر کارتان را در فضای مجازی معرفی نکرده اید تاکنون به زودی کار شما از رونق خواهد افتاد و مشتریان شما کم و کمتر خواهند شد و روز به روز به فراموش شدن، کار شما نزدیک خواهد شد.

ثبت نظر